SEO copywriting

SEO copywriting vaše texty dokáže optimalizovat pro čtenáře i vyhledávací roboty. 

SEO copywriting texty pro vaše stránky

S texty od nás zaujmete jak čtenáře, tak vyhledávače

Tvorba PR článků posílí vaši značku

Vaše PR články  přimějí čtenáře k akci.

Professional SEO services

Na internetu je obsah králem

Velmi spolehlivá cesta k vyšším pozicím ve výsledcích vyhledávačů vede začleněním SEO copywritingu. Vaše texty dokážeme optimalizovat pro čtenáře i vyhledávací roboty. 

Vaše stávající texty editujeme

Každé stránce webu přiřadíme ideální klíčová slova 

Připravíme nové texty pro vaše stránky

SEO copywriting  portfolio služeb

 

SEO copywriting

Jaké texty vám napíšeme


Stručné a výstižné - stručný a výstižní text  dokáže podat důležité informace.
Napsané tak, aby prodávaly - případně splnily jiný účel, za kterým byla vaše stránka vytvořená.
Optimalizované pro vyhledávače bez duplicit. Nejprve analyzujeme klíčová slova pro každou stránku webu. Na jejich základě sepíšeme vlastní text . 

 

Tvorba PR článků

Proč byste měli využít PR články 

 

Fungují jako velmi efektivní forma komunikace s uživateli, kteří jsou přesyceni klasickou reklamou na Internetu.

Vyvolají spontánní poptávku. Dosáhnou větší důvěryhodnosti sdělovaných informací a jejich lepší přijetí ve srovnání s klasickými formami reklamy. Nebudou vnímány jako agresivní reklama.Přivedou nové potenciální zákazníky na váš web.

Jádrem je analýza klíčových slov pro každou stranu webové prezentace. Na osnovu vhodně zvolených klíčových slov je pak snadné navázat obsahově kvalitní text. Užité texty musí splňovat pár velmi jednoduchých bodů. Internet a ostatní média nás každou minutu zahlcují písemnými informacemi. Vaše texty musí být stručné a obsahově srozumitelné. Zároveň musí být chytlavé, musí umět upozornit na přednosti vámi dodávaného zboží nebo služeb. Optimalizace textů jde tedy ruku v ruce se srozumitelností a atraktivní formou. Jedině dobře napsané texty se správnými klíčovými slovy si najdou snadno a rychle své čtenáře, tedy vaše nové zákazníky.

 

Na rozdíl od přímé reklamy má PR článek velkou výhodu v nenásilné formě. Poutavý článek dokáže zachytit pozornost sám o sobě, vhodně zvolená forma správně přiblížená žádané cílové skupině pak navede čtenáře k bližšímu prostudování. Zákazník se může lépe ztotožnit s představovaným zbožím. Udělá si čas, nechá si jej podrobněji představit. A pro vás vzniká jedinečný prostor jak zboží/službu představit s upozorněním na její výhodné vlastnosti. Zároveň budujete v zákaznících důvěru k nabízeným službám. Správně uchopený PR článek dokáže vyvolat spontánní poptávku a díky přímým odkazům přivést klienty rovnou na vaše stránky.
Upozorní na vás originální nenásilnou formou a přesvědčí vaše zákazníky o výhodnosti vašich produktů nebo objednání vašich služeb. Navodí správnou atmosféru a posílí vaši značku.