Lead Solutions on-line marketing  

Rádi bychom vám představili možnosti spolupráce s naší marketingovou agenturou.

V rámci on-line digitálního marketingu působíme na trhu výroby webových stránek, e-shopů i SEO služeb s dostatečnými zkušenostmi, abychom vám mohli vždy navrhnout ideální řešení optimalizace vašich stránek, zvýšili návštěvnost, pomohli vybudovat značku a dobře ji propagovali na internetu.

Naši konzultanti i dodavatelé mají mnohaleté zkušenosti z prostředí velkých firem i malých projektů.

Marketing v sociálních sítích

Převezmeme za vás vytvoření a správu vašich profilů a stránek v sociálních médiích  s ohledem  na vámi dodávaného zboží nebo služby.

Search Engine Optimization

Search Engine Optimization

Optimalizace pro vyhledávače je základní a zásadní. S Naší SEO strategií se dostanete na vysoce postavené umístění ve výsledcích vyhledávání.

Search Engine Optimization

Webová Analytika

Google Analytics nejen umožňuje měřit prodej a konverze. Nabízí také aktuální informace o tom, jak návštěvníci využívají webové stránky

Tvorba nového webu

Jsme připraveni vám přesně na míru vytvořit webovou prezentaci Vaší společnosti  pro každý obor, pro každý druh podnikání rychle, levně a snadno.

SEO copywriting 

 SEO copywriting  tvorba PR článků. Vaše texty dokáže optimalizovat tak, aby byly čitelné pro čtenáře i vyhledávací roboty

Tvorba nového e-shopu

Pomůžeme vám posílit váš podnikatelský záměr a eshop pro vás vybudujeme.Postavíme eshop přesně na míru rychle, levně a snadno.

Optimalizace lokálního vyhledávání

Připravíme vám strategii pro zobrazování vaší firmy ve vyhledávačích na lokální  úrovni.

Maps Optimalizace

Google Maps Optimalizace je důležitou součástí každého úspěšného lokálního hledání a marketingové strategie.

Link Building 

Budování zpětných odkazů formou ručního Link buildingu je stále, a bude i nadále jednou z nejdůležitějších součástí SEO ..

Remarketing a Retargeting kampaně

Začněte využívat jeden z nejvýkonnějších modelů  z PPC systémů.

Webové stránky design 

Naši web designeři vám připraví grafický návrh na míru včetně e-commerc.

 

Vlastní Email design

Vaše e-mailové šablony budou navrženy našimi in-house email odborníky na design podle vašich potřeb a značek.

Máme strategii a zkušenosti  

V našich  týmech jsou specialisté v obou on-page a off-page SEO . Máme prokazatelné zkušenosti v oblasti zvýšení hodnocení webů našich klientů od vyhledávačů  Seznam a Google. Naše strategie jsou navrženy tak, aby bylo dosaženo jednoho nebo více z následujících tří cílů.

Zvýšení návštěvnosti

Inspire the target audience to visit your website from social networks

Zvýšení konverze

Pomůžeme s konverzí  vašich stránek

Podpora značky

Podpoříme vaší značku na internetu

Jsme full service agentura, která poskytuje digitální marketingová řešení. Naše řešení a zkušenosti, pomáhají vytvářet skvělé výsledky v několika klíčových oblastech; optimalizace pro vyhledávače, sociální média marketing, e-mail marketing a digitální marketing. Tato kombinace vám pomůže lépe se prosadit v on-line prostředí novým lepším způsobem.

Náš tým specialistů je přípraven pracovat i pro vás. Jako zkušená marketingové agentura spojíme kreativní nápady s bohatými zkušenostmi ve vyhledávacích technologií abychom vám mohli dodat měřitelné výsledky pro vaše klienty. Pomůžeme vám vybudovat udržitelný, smysluplný vztah s vašimi zákazníky pomůžeme budovat  vaší značku.