Výroba bannerů

Banner je velmi specifický marketingový nástroj.

Dokáže být velmi účinný. Obrázek v pruhu nebo interaktivní grafika musí na malém prostoru rychle upoutat pozornost Vašich budoucích zákazníků. Musí dostatečně upozornit na propagované zboží nebo služby, zároveň by měla korespondovat s firemním logem i barvami. Kampaň má zákazníky upoutat, nikoli obtěžovat. Připravíme pro vás ideální a efektivní bannery.

 

Polep vozu, obal.design.

 

Součástí naší nabídky jsou i specifické grafické práce jako je polep vozu nebo obalový design. Dokážeme pro vás navrhnout a zrealizovat polep služebních vozů tak, aby byly v souladu s grafikou a prezentací vaší společnosti nejen na internetu ale i na venek. Jistě cestujete každý den, tento druh propagace pro vás může být velmi přínosný. Upozorní na Vás přímo, podpoří další propagační aktivity zejména ve Vašem regionu.

Rovněž pro vás dokážeme připravit nový obalový design. Uvádíte-li nový výrobek na trh nebo si přejete inovovat již zaběhnutou řadu, rádi pro vás připravíme nový design.  Nově vznikající design opět můžeme okamžitě zapracovat do probíhající online kampaně.  

 

14-6179283-6179181-617917

 

 

 

banner-final